Ustawne 2 pokoje 37m2 na Kalinowszczyźnie
Lublin Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 19 Maj, 2026 19:20
349 000 zł
9432 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:37 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Inne
- Tech. budowy:Wielka Płyta
- Piętro :5 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1980
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 349 000 zł / 9432 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych
dzielnic Lublina – na osiedlu Kalinowszczyzna przy ul.Józefa
Kustronia. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowy
produkt inwestycyjny pod wynajem.Piętro: 5 z 10 (budynek z 1980 roku,
wyposażony w dwie nowoczesne windy oraz dwa niezależne wejścia do
bloku).CO miejskie.Stan techniczny: Do remontu / własnej
aranżacji.Czynsz: Niski – ok. 600 zł dla 2 osób (zawiera
zaliczki).Dodatkowo: Balkon oraz piwnica (2,9 m²).
Nieruchomość charakteryzuje się bardzo ustawnym rozkładem
pomieszczeń, co daje ogromne możliwości aranżacyjne podczas
remontu:
Salon (15,0 m²) – przestrzenny, z wyjściem na balkon i pięknym
widokiem na zieloną okolicę.Sypialnia (8,8 m²) – idealna na
sypialnię małżeńską lub pokój dla dziecka/biuro.Oddzielna
kuchnia (6,0 m²) – jasna, z oknem, z możliwością nowoczesnej
zabudowy.Łazienka (4,5 m²) – ustawna, pomieści wannę lub
prysznic oraz pralkę.Przedpokój (3,0 m²) – z szafą wnękową.
Dlaczego warto tu zamieszkać?
Widok i światło: Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze, dzięki
czemu jest doskonale doświetlone, a z okien roztacza się kojący
widok na korony drzew.Komfort parkowania: Pod blokiem znajduje się
dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych dla
mieszkańców.Doskonała lokalizacja: Kalinowszczyzna to dzielnica
świetnie skomunikowana z centrum Lublina oraz uczelniami wyższymi. W
zasięgu ręki pełna infrastruktura.Szkoła Podstawowa nr 10 im