Szukam pracy w księgowości lub kadrach i płacach

Dodane: Piątek, 04 Październik, 2019  08:20
  • Kategoria: Szukam pracy / Stałej
  • Wykształcenie:Średnie

Opis oferty:

Witam,
szukam pracy w charakterze młodszej księgowej lub jako specjalistka ds. kadr i płac, z możliwością przyuczenia się do zawodu.

Posiadam dyplom Technika Rachunkowości potwierdzający 2 kwalifikacje wyodrębnione w tym zawodzie, mianowicie: A.36. Prowadzenie rachunkowości oraz A.65. Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych.

Do tej pory pracowałam w dziale finansowo-kadrowym jako asystent (przygotowywałam Raport Kasowy, sporządzałam dokumenty w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników, sporządzałam umowy cywilnoprawne oraz rachunki do umów zleceń i o dzieło, prowadziłam akta osobowe pracowników, archiwizowałam dokumenty). Poza tym odbyłam praktyki zawodowe w biurze rachunkowym (dekretowałam dokumenty w programie księgowym: faktury zakupu i sprzedaży, listy płac, rachunki do umów zleceń, wyciągi bankowe, amortyzacje środków trwałych, sporządzałam deklaracje zgłoszeniowe do ZUS w Płatniku, układałam dokumenty). Ostatnio pracowałam również na stanowisku pracownika działu kadr i płac (prowadziłam pełną dokumentację kadrowo-płacową pracowników tymczasowych, sporządzałam listy płac i kontrolowałam dokumentację niezbędną do naliczania wynagrodzeń pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców, rozliczałam czas pracy – w tym zasiłki chorobowe i wynagrodzenia urlopowe, zgłaszałam i wyrejestrowywałam osoby z ubezpieczeń społecznych oraz zdrowotnych, wystawiałam zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach).

Znam programy z systemu InsERT (Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT) oraz system Symfonia (moduły: Finanse i Księgowość, Kadry i Płace), system Comarch Optima (moduł Płace i Kadry), a także program Płatnik. Praca na innych programach nie stanowi problemu ponieważ bardzo lubię się uczyć. Poza tym bez problemu korzystam z urządzeń biurowych oraz aplikacji MS Office.

Wiem, że wiedza zdobyta podczas nauki i nieduże doświadczenie zawodowe to za mało dlatego szukam firmy, która dałaby mi szansę dalej rozwijać się w tym kierunku.

Zatrudniając mnie zyskają Państwo rzetelnego pracownika, który w pełni angażuję się w wykonywaną pracę. Myślę, że takie cechy jak dokładność, sumienność czy terminowość po części zrekompensują moje niewielkie doświadczenie, a zapał oraz umiejętność szybkiego uczenia się pomogą mi w szybkim przyswojeniu nowych umiejętności.

Proszę tylko o poważne oferty.

Zainteresowanych pracodawców zapraszam do kontaktu poprzez portal.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Lublin
Anna
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń