Specjalista ds. BHP

Dodane: Piątek, 05 Lipiec, 2019  15:01
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: HAYS Poland

Opis oferty pracy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. BHP. Zakład znajduje się w okolicach Lublina.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP zgodnie z przepisami prawa; przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej; opracowywanie planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz wdrażanie rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu BHP. Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części; będzie brała udział w opracowywaniu zakładowych wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP; będzie ustalała zadania dla osób kierujących pracownikami w zakresie BHP; będzie brała udział w ustalaniu okoliczności wypadków przy pracy. Do jej zadań będzie należało doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach, na których występują czynniki szkodliwe lub warunki uciążliwe; dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach.

Od Kandydatów oczekujemy min. 3-4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym oraz wykształcenia wyższego. Poszukujemy Kandydatów o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych i pracy w zespole, wykazujących inicjatywę, kreatywnych i potrafiących organizować pracę własną. Wymogiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu BHP, znajomości prawa pracy, biegłej obsługi Ms Office, dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1) i znajomości wybranych procesów produkcyjnych.

Nasz Klient oferuje pracę w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji, niezbędne narzędzia pracy, fundusz socjalny, system premiowy, opiekę medyczną i kartę sportową.
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Lublin
Agata
Na Lento.pl od 04 lip 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń