Proszę o wsparcie...

Dodane: Środa, 15 Lipiec, 2020  07:28
  • Kategoria: Przyjmę za darmo

Opis oferty:

Nazywam się Andrzej Babiszewski. Uległem wypadkowi samochodowemu, czego skutkiem był uraz kręgosłupa szyjnego. Długotrwała rehabilitacja przywróciła mi kilkuprocentową sprawność rąk. Mogę w sposób ograniczony poruszać się na wózku ręcznym. Uraz spowodował całkowitą niezdolność do samodzielnej egzystencji. Na co dzień potrzebuję pomocy we wszystkich czynnościach życiowych, stałej rehabilitacji oraz sprzętu pomocniczego. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, a Dom Pomocy Społecznej w którym mieszkam, nie jest w stanie mi tego zapewnić.

Profilaktyka przeciwodleżynowa – wszelkie kremy, żele , opatrunki są finansowane z własnych środków. Dotyczy to także recept lekarskich i dużych dopłat do zakupu sprzętu pomocniczego. Dzięki zapałowi do ćwiczeń i Państwa pomocy mógłbym znacznie polepszyć swoje codzienne życie. // WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Zasiłek 500+ dla niepełnosprawnych - okazał się totalną porażką. Dom Pomocy Społecznej potrąca za pobyt– zostaje niecałe 100 zł . Czuję się oszukany Panuje opinia ,że osoby niepełnosprawne są dobrze dofinansowane. Bardzo krzywdząca rzeczywistość.

Przekazując 1% podatku Fundacji //AVALON //z dopiskiem //Babiszewski, 3783 // wspieracie Państwo moją rehabilitację i pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.
Avalon KRS 0000 270 809
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Lublin / Bronowice
Andrzej Babiszewski
Na Lento.pl od 01 lut 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń