Praca w Holandii-produkcja- również dla kobiet

Dodane: Poniedziałek, 14 Październik, 2019  15:15
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Inna
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: LiderJob Sp.zo.o

Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym .

Obowiązki:
- prace magazynowe,
- zbieranie zamówień,
- pakowanie produktów mięsnych,
- kontrola jakości,

Wymagania:
- gotowość do szybkiego wyjazdu,
- sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
- zarobki w euro,
- cotygodniowe wypłaty na konto,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- zakwaterowanie ,
- transport do pracy,
- ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.liderjob.pl lub przesłać swoje CV na adres e-mail: @
Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonu:
+48 509 - pokaż numer telefonu - lub +48 500 - pokaż numer telefonu - .
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
ALL-TAX: PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK !
Holandia, Niemcy, Belgia, Anglia, Norwegia, Dania. Zgłoś się do nas! Więcej informacji +48 505 - pokaż numer telefonu -

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Lublin / Stare Miasto
Na Lento.pl od 18 wrz 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń