Praca w Holandii od zaraz! Również na wakacje!

Dodane: Poniedziałek, 06 Lipiec, 2020  09:49
  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Sezonowa
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Praca w Holandii

Jeżeli szukasz pracy w Niderlandach i jesteś dyspozycyjny od zaraz to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Najbliższe wyjazdy do pracy już 13 oraz 20 lipca. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Stanowisko pracy: Pracownik produkcji
(miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia)

Zakres obowiązków:
ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów, stroików, zabawek; proste prace magazynowe)

NASZE WYMAGANIA:
- elastyczność i motywacja do pracy
- dyspozycyjność na okres minimum 12 tygodni (dla uczniów i studentów krótsze umowy)
- brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych

OFERUJEMY:
- stawkę podstawową od 9,70 do 11,47 euro/h brutto za zmianę dzienną plus dodatki za nadgodziny i drugie zmiany (125% stawki podstawowej) oraz trzecie zmiany i pracę w weekendy (150% stawki podstawowej)
- wypłaty regulowane tygodniowo (w każdy piątek)
- wspólne zakwaterowanie dla par i grup

- ubezpieczenie i dojazd do pracy
- opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- zorganizowany transport z Polski do Holandii i z powrotem
- możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami:

Adam 797 - pokaż numer telefonu -
Karolina 509 - pokaż numer telefonu -
Marta 512 - pokaż numer telefonu -

Jak aplikować ?

Użyj przycisku „Aplikuj” widocznego w ogłoszeniu i wypełnij prosty formularz on-line.

KRAZ: 8517
Lublin
Axidus Work in Holland
Na Lento.pl od 03 sie 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń