Praca dla opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy kat.B

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Środa, 20 Marzec, 2024  08:42

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: CJ KONIK

Opis oferty pracy

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem, nr oferty: 1582
Wynagrodzenie: 1800 euro netto m-c
Termin wyjazdu: styczeń 2024

Ogólny opis:
Do opieki Pani w wieku 74 lat, o wadze 66 kg. Choruje na reumatyzm i nadciśnienie. Ma niewielkie problemy z poruszaniem – przy balkoniku – wskutek kiedyś przebytego udaru. Samodzielnie korzysta z toalety, potrzebuje natomiast niewielkiej pomocy przy myciu i ubieraniu. Pani mieszka w mieszkaniu w kamienicy 100m2 . Do dyspozycji opiekunki duży pokój z Internetem i tv.

Obowiązki:
-prowadzenie domu
-zakupy
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
-wspólne aktywne spędzanie czasu

Wymagania:
- język niemiecki na poziomie dobrym
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:
Specjalista ds. rekrutacji Michał Filipczuk
tel: 570 - pokaż numer telefonu -
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

CJ.KONIK MAGDALENA KOPACZ
ul. Okrężna 35b
67-200 Głogów

pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.pracadlaopiekunek24.pl
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Lublin w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków