Pośrednik pracy/ Trener pracy

Dodane: Wtorek, 27 Sierpień, 2024  14:26

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Fundacja Heros

Opis oferty pracy

Fundacja, której celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób wykluczonych z rynku pracy, w tym osób z niepełnosprawnościami poszukuje osoby na stanowisko pośrednika pracy/trenera pracy.

Miejsce pracy: Lublin

Oferujemy:

· atrakcyjny system wynagrodzeń,

· praca w stabilnej organizacji, która działa nieprzerwanie od ponad 9 lat,

· możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

· możliwość awansu zawodowego,

· pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Obowiązki:

· aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami, w tym tworzenie jego profilu zawodowego,

· wsparcie indywidualne osób z niepełnosprawnościami w procesie poszukiwania pracy, w tym poradnictwo,

· pozyskiwanie ofert stażowych oraz ofert pracy dla osób z niepełnosprawnościami,

· bezpośredni kontakt z pracodawcami zatrudniającymi osoby z niepełnosprawnościami,

· trwałe monitorowanie pracy i wsparcie zatrudnionych osób,

· pomoc w pokonywaniu barier w miejscu odbywanego stażu lub zatrudnienia,

· kompleksowe wsparcie przy wejściu i początkowym funkcjonowaniu w miejscu stażu zawodowego i pomoc w adaptacji w nowym środowisku pracy,

· nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z pracodawcami.

Wymagania niezbędne:

· wykształcenie wyższe,

· posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,

· bardzo dobra obsługa urządzeń biurowych, komputera, pakietu MS Office,

· komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,

· wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe:

· mile widziane doświadczenie zawodowe w aktywizacji zawodowej lub w pracy z osobami niepełnosprawnymi lub bezrobotnymi,

· posiadanie kompetencji społecznych, cech osobowości i zainteresowań warunkujących powodzenie w realizacji pośrednictwa pracy,

· sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania.

Prosimy o przesyłanie w wiadomości CV zawierające klauzulę poufności.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Lublin w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Biuro / Administracja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Fundacja Heros
Konto firmowe
Na Lento.pl od 27 sie 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków