MONTAŻOWNICA AUTOMATYCZNA DO KÓŁ OPON EQUIPMENT

Dodane: Piątek, 21 Wrzesień, 2018  11:34
  • Cena: 4 599 zł
  • Kategoria: Usługi i firmy / Wyposażenie dla firm

Opis oferty:

Montażownica AUTOMATYCZNA przeznaczona jest do serwisów samochodowych i warsztatów wulkanizacyjnych. Obsługuje koła samochodów osobowych dostawczych, oraz z zastosowanie specjalnego adaptera, również motocyklowych. Stół samocentrujący obsługuje koła od 11" do 24". Montażownica automatycznie odchyla kolumnę w przód/w tył i jej blokowanie jest wykonywane pneumatycznie. Jej unikalna struktura zapewnia stałą i równomierną siłę zacisku dla wszystkich rozmiarów kół z tego zakresu. Cylinder odbijaka jednostopniowy, wyposażony standardowo w plastikową osłonę do obsługi felg aluminiowych. Stal z której zbudowane jest urządzenie odlewana z doskonałego stopu specjalnym kształcie i trwałości.

* Mechanizm napędowy stołu : 1-bieg 7 obr/min,
* Stół montażownicy jest wyposażony w dwa siłowniki. Siłowniki poruszające zaciskami umożliwiają dokładne wyśrodkowanie i mocowanie trzymania koła.
* Układ pedałów daje wygodę dla personelu obsługującego. Odległość zbijaka jest wystarczająca dla dużych i nietypowych opon
* Urządzenie do pompowania z manometrem jest umieszczone na kolumnie co pozwala kontrolować ciśnienie pompowanego koła. Pompujemy za pomocą dodatkowego nożnego pedała. Dzięki temu rozwiązaniu mamy obie ręce wolne.
* Uniwersalny przełącznik 40A ma powierzchnię styku napylona czystym srebrem - gwarantuje to długą, bezawaryjną pracę i możliwość przenoszenia większych obciążeń
* Maszyna posiada już zamontowany naolejacz i regulator ciśnienia z odwadniaczem
* Stół montażownicay jest wykonany ze specjalnego stopu stali, który jest wyjątkowo twardy odporny na pęknięcia i ścierania
* Montażownicę można wyposażyć w przystawkę motocykową (MJ-B). Przystawka jest łatwa do montażu/demontażu i zaprojektowana w ten sposób, żeby nie niszczyć obręczy. Można pracować w górę i w dół, po zamontowaniu przystawki rozmiar obsługiwanych felg zwiększa się o 3 cale i zmniejsza o 2 cale.
* Wyposażeniem montażownicy są cztery długie plastikowe nakładki na szczęki, które zapobiegają ewentualnemu uszkodzeniu powłoki lakierniczej felgi, nakładka na zbijak, zespół filtrujący - odwadniacz - naolejacz - regulator ciśnienia, manometr do pompowania o dużej przepustowości, łyżka do montażu i demontażu opon, plastikowe nakładki na alufelg na stopkę, wiaderko na smar montażowy lub drobne elementy.

Specyfikacja techniczna

- Typ myszy Automatyczna
- Uchwyt od zewnątrz 11" - 21"
- Uchwyt od wewnątrz 13" - 24"
- Max. średnica koła 45" (1150mm)
- Max. szerokość koła 13" (335 mm)
- Ciśnienie robocze 8 - 10 bar
- Prędkości obrotu stołu 7 obr/min
- Poziom hałasu poniżej <75 dB
- Moc zbijaka 2500 kg
- Zasilanie 400 (3x230V 50Hz)
- Gwarancja / Gwa.Firma 2 lata / 1 rok
- Wymiary 960x760x930mm
- Waga ok. 240 kg
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Lublin
Mirosław
Na Lento.pl od 11 sie 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie