Maturzysto/Studencie praca na wakacje lub na dłużej!

Dodane: Niedziela, 14 Lipiec, 2019  12:58
  • Kategoria: Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: DGM

Zatrudnimy na stanowisko Doradca Klienta. Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Prosty projekt - nie sprzedaż!

Gwarantujemy:
*wynagrodzenie oparte o podstawę 2160zł+ rozwinięty system premiowy
* wypłaty tygodniowe lub miesięczne (sam wybierasz)
* pełne szkolenie przygotowujące
* pracę w świetnym młodym zespole
* codzienne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje
* świetnie zlokalizowane biuro
* pracę od poniedziałku do piątku
* wybrane benefity
- świeże owoce oraz świetna kawa
- konkursy z nagrodami (np. telefony, wyjścia do restauracji)

Zadania na stanowisku:
* telefoniczny kontakt z obecnymi klientami firmy
* wprowadzanie i monitorowanie zamówień w systemie

Oczekujemy:
* pozytywnego nastawienia
* chęci do pracy
* komunikatywności

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest DGM z siedzibą w Zielonkach, 32-087, ul. Galicyjska 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Lublin
Weronika
Na Lento.pl od 06 paź 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń