Klimatyczne mieszkanie w sercu Lublina – ul. Narutowicza
Lublin Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 20 Maj, 2026 13:10
340 000 zł
9714 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:35 m2
- Liczba pokoi:1 pokój
- Zabudowa:Blok
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1980
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon, Piwnica
- Cena: 340 000 zł / 9714 zł/m2
- Ulica: Narutowicza
Opis oferty
Mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą.Lokalizacja: ul. Narutowicza – Śródmieście Lublina
Jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic w mieście. Kilka minut spacerem do Krakowskiego Przedmieścia, uczelni (UMCS, UP, KUL), restauracji, kawiarni i pełnej infrastruktury miejskiej. Usytuowanie tu mieszkania łaczy miejski styl życia z wygodą codziennego funkcjonowania.
Powierzchnia użytkowa: 34,70 m2
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,06 m2
Forma własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
Czynsz: ok.585 zł przez cały rok.
Opis mieszkania:
1 pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.
funkcjonalny układ pomieszczeń
balkon
jasne, dobrze doświetlone wnętrza
idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję
Mieszkanie to świetna propozycja dla osób ceniących miejskie życie oraz dla inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem (duże zainteresowanie studentów i turystów).
Atuty lokalizacji:
ścisłe centrum miasta
wszystko w zasięgu spaceru
świetna komunikacja
blisko uczelni, sklepów i punktów usługowych
To mieszkanie to nie tylko miejsce do życia, ale również stabilna inwestycja w jedną z najlepszych lokalizacji w Lublinie.
Zapraszamy również na naszą stronę: https://www.facebook.com/Agencja-Nieruchomości-Lokum-1233183243362013
Oferujemy:
POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
BEZPŁATNĄ I PROFESJONALNĄ POMOC W WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY KREDYTOWEJ. PONAD 25 BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.