CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W PRACY W BANKU??? (KRAŚNIK)

Dodane: Czwartek, 18 Lipiec, 2019  21:26
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:2500 zł
  • Płaca brutto max.:10000 zł
  • Pracodawca: KFKK Sp. z o.o.

KFKK Sp. z o.o. dla swojego partnera z sektora bankowego aktualnie poszukuje kandydata do placówki bankowej na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Kraśnik

Ze swojej strony oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pn. - pt./9-17)
- wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system prowizyjny
i premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych,
- samodzielne stanowisko pracy wspierane profesjonalnymi
szkoleniami produktowymi oraz indywidualnymi coachingami
podnoszącymi efektywność na każdym etapie współpracy,
- transparentną politykę zatrudnienia,
- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
- pracę w energicznym i ambitnym zespole, dla którego satysfakcja
Klienta jest priorytetem,
- pakiet prywatnej opieki medycznej Enelmed,
- bogaty pakiet ubezpieczeń grupowych.

Zakres obowiązków:

- analizowanie potrzeb Klientów i dobór oczekiwanego produktu,
- aktywne pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z
Klientami,
- profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż produktów bankowych,
- dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie
pozytywnego wizerunku Banku,
- realizacja założonych planów sprzedażowych,
- raportowanie wyników swojej pracy.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta,
- wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i
sprzedażowych,
- zaangażowania oraz pewności siebie i swoich kompetencji,
- umiejętności budowania długofalowych relacji,
- umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju w branży
finansowej,
- pozytywnego nastawienia oraz otwartości na przyswajanie nowej
wiedzy,
- minimum średniego wykształcenia – mile widziane wykształcenie
wyższe lub w trakcie studiów,
- praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office.

Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, a mimo tego Jesteś ukierunkowany na rozwój w strukturach bankowości złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych, indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę.

Zainteresowane osoby prosimy o:

- zawarcie w CV poniżej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Lublin
Kinga Ciupak
Na Lento.pl od 09 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń