Zespół muzyczny i jako Dj - je śpiewają grają Duet mieszany

Dodane przez Justa, Wtorek, 20 Marzec, 2018  01:38 - Poszukuje

Opis oferty:

Zespół, duet muzyczny, wokalno – instrumentalny „EKLIPS” i Dj-ski z karaoke zajmuje się oprawą muzyczną wielkich bali, bankietów, wesel, dancingów, imprez plenerowych
i wszystkich innych w których potrzeba bardzo dobrej muzyki, profesjonalnie śpiewanej i granej na żywo lub mechanicznej ( Dj-je ) z zawodowym nagłośnieniem i efektami świetlnymi oraz KARAOKE. Zespół w podstawowym składzie to:
Justyna – śpiew i saksofon, konferansjerka i prowadzenie karaoke, (również kosmetolog do południa -2 godziny- w cenie duetu)
Piotr – śpiew, klawisze, akordeon, gitara, konferansjerka i prowadzenie karaoke, olbrzymie doświadczenie międzynarodowe (również elektronik, elektryk, akustyk).
Posiadamy największy, śpiewany i grany repertuar od najdawniejszych przebojów z lat
’40, ’50, ’60, ’80, 2000, do najnowszych hitów z tego roku w najróżniejszych stylach muzycznych. Śpiewamy w językach : polski, angielski, włoski, niemiecki, rosyjski i w tych językach również prowadzimy KARAOKE. Posiadamy własne nagłośnienie, oświetlenie, transport, sprzęt muzyczny oraz nagrania i podkłady KARAOKE z certyfikatem ! na ich publiczne wykonywanie, odtwarzanie i śpiewamy na żywo wszystkie grane przez nas utwory prowadząc czynnie imprezę i bawiąc Waszych gości. Oglądaj i słuchaj nas na www.facebook.com/zespoleklips

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 851
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie