Praca w Lublinie. Atrakcyjne zarobki. Duża rekrutacja

Dodane przez Nadia, Sobota, 13 Styczeń, 2018  07:43
  • Lokalizacja: Lublin
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Verona consulting

Firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy w zwiazku z swoim stałym rozwojem prowadzi rekrutację na dużą skalę.
Zapewniamy zatrudnienie od zaraz!
Proponujemy pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz prace dodatkowa.

Nie oczekujemy od kandydatów doświadczenia! Kompleksowo przygotowujemy do pracy

Opis stanowiska:
* telefoniczna rejestracja pacjenta na bezpłatne badanie
* poinformowanie o zakresie i specyfice badań
* obsługa komputera

Naszych pracowników atrakcyjne wynagradzamy :
* stała podstawa + wysokie premie za osiągnięte sukcesy
* liczne konkursy oraz bonusy dodatkowo zwiększą wynagrodzenie i wywołają uśmiech na Twojej twarzy

Co nas wyróżnia?
*Niepowtarzalna atmosfera pracy w zgranym zespole
* elastyczne godziny pracy
Grafik ustalany jest z tyg na tydzień więc z łatwo dostosować go do swoich potrzeb
*profesjonalne szkolenie
* możliwość rozwoju zawodowego i szansa awansu w strukturach firmy w szybkim czasie
* nie prowadzimy sprzedaży, pokazów itp

Zacznij od zaraz !
Od kandydatów wymagamy pozytywnego nastawienia i zaangażowania w pracy.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 2

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Lublin
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń