Załóż konto | Zaloguj

Dam pracę w Lublinie

PRACA BELGIA - TYNKARZ

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 29 Wrzesień, 2014  22:59
  • Lokalizacja: Lublin
  • Kategoria: Praca / Dam pracę
  • Branża: Nieruchomości / Budownictwo
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Cambier Sp. z o.o.

Polska firma poszukuje do pracy w Belgii kandydatów na stanowisko
TYNKARZ

Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia w w/w pracach,
- dobra kondycja fizyczna i zdrowotna,
- dyspozycyjność,
- mile widziane prawo jazdy B+ własne auto na wyjazd,
- mile widziana znajomość j. francuskiego.
Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- zakwaterowanie w Belgii na koszt pracodawcy,
- opiekę koordynatora.
Obowiązki:
- tynkowanie

CV proszę wysyłać na adres info.pracabelgia@gmail.com.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Podobne oferty pracy:

  • Elektromonter, Go WorkLublin, Lubelskie
  • Ksiegowa//Junior Accountant// Dania, WB StaffingLublin, Lubelskie
  • Spawacz - Ślusarz, RAPA Sp. j. Producent urządzeń chłodniczychLublin, Lubelskie
  • Pracownik Budowlany, wood houseLublin, Lubelskie
  • Projektant (Microsoft Dynamics AX), Asseco Poland S.A.Lublin, Lubelskie
Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.
Wyświetleń: 581
  • Promuj ogłoszenie
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń ogłoszenie