Poszukiwanie osób zaginionych

Dodane przez Agnieszka, Wtorek, 13 Luty, 2018  16:21

Opis oferty:

Według statystyk, w Polsce, każdego roku bez śladu ginie około 15 tysięcy osób. Zrozpaczone rodziny i przyjaciele polegają na pracy policji lub fundacji zajmujących się poszukiwaniem zaginionych i ukrywających się osób. Przeważnie jednak nie daje to rezultatu ze względu na mnogość spraw prowadzonych przez wspomniane wcześniej organy. W grupie wiekowej do 17. roku życia tendencja jest jeszcze bardziej przerażająca – w 2010 r. zaginęło 3469 dzieci, a w 2014 już 8104.
Zaginęło dziecko? Niezwłocznie zadzwoń, dziecko mogło paść ofiarą porwania.
Dobrym rozwiązaniem jest zwrócenie się jak najszybciej do Agencji Detektywistycznej, która podejdzie do sprawy indywidualnie i skupi się na odnalezieniu poszlak prowadzących do poszukiwanej osoby. Jeżeli Twój bliski zaginął lub podejrzewasz, że ma powody, aby się ukrywać – przekaż sprawę w nasze ręce. Prywatny Detektyw Warszawa.
Poznanie prawdy oszczędzi cierpienia Tobie, jak i innym osobom blisko związanym z zaginionym.
Bez obawy, pod uwagę weźmiemy Twoje możliwości finansowe – postaramy się dopasować sposób obserwacji tak, abyś bez problemu mógł pokryć wszystkie koszty, a po wszystkim wyszedł od nas zadowolony z uzyskanych informacji. Zrób pierwszy krok i zadzwoń bądź napisz, umówimy się na spotkanie i w przyjaznej atmosferze omówimy wszystko.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 90
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie